third image slider

Krása není otázkou věku. 

Odkaz Germaine Monteil, která vnímala krásu jako kombinaci přirozeného charismatu, osobního stylu a odborné kosmetické péče je i dnes určující pro filozofii značky MONTEIL. Kombinace, kterou si každá žena volí sama a která ji učiní jedinečně krásnou. Její spokojenost, záře její duše a vnitřní krásy společně tvoří její jedinečný osobní charakter. Nehledě na to, v jaké fázi svého života se nachází, nabízí jí MONTEIL účinnou péči pro optimální spokojenost a vitalitu, které se časem neztrácí, ale naopak zrají v síle i charakteru.

Věk je záležitostí pocitu.

Emoce jsou bohatstvím duše, která vyzařuje nadčasovou krásu. Během životní poutě se toto bohatství úročí. MONTEIL hluboce respektuje toto osobní bohatství každé ženy a oceňuje jeho hodnotu. Zodpovědná péče je v centru zájmu vývoje produktů MONTEIL. Zodpovědná, ve smyslu propracovaných a inteligentních pečujících formulí, které maximálně vyhovují všem typům a potřebám pleti a umožňuje udržet a rozvíjet její přirozenou krásu.

Pocity jsou nestárnoucí.

MONTEIL doprovází ženy všemi fázemi a obdobími jejich životů a podporuje je v odhalování jejich vnitřní krásy prostřednictvím široké nabídky pečujících postupů, které vyhovují jejich individuálním potřebám v různých obdobích. MONTEIL na sebe pohlíží jako na strážce krásy. Víra v inteligentní péči je důležitým garantem pocitu pohody a posiluje přirozené charisma každé uživatelky kosmetiky MONTEIL: odráží ducha vizionářské zakladatelky Germain Monteil.