germaine-img

Cesta k zachování navždy trvající krásy

Značka MONTEIL je proslulá svým zaměřením na anti-aging péči, díky které ženská krása přetrvává po celý život – bez ohledu na věk. MONTEIL je úspěšným partnerem salonů krásy a kosmetických obchodů ve více než 30 zemích světa. Hlavním cílem všech produktových řad MONTEIL je zachování mladistvě vypadající pokožky v každém věku. MONTEIL snímá z moderní ženy tlak vypadat při každé příležitosti dokonale, protože jí umožňuje cítit se sebejistě a být krásná v každém období jejího života.  

Vše začalo, když Germaine Monteil, průkopník na poli kosmetiky, založila značku v roce 1936. „Personalizovaný koncept krásy, který respektuje ženskou osobnost, její vnitřní i vnější auru.“ Germain Monteil nám předala poselství, které přežilo v duchu a značce MONTEIL po dlouhých 80 let a udržuje vysoký standard v oboru profesionální kosmetiky. Kosmetická péče MONTEIL dostála příslibům!

Vzhledem k této filozofii je kosmetika MONTEIL vyvíjena v souladu s nejvyššími vědeckými standardy.

Díky spoluúčasti společnosti BRAIN AG, jedné z technologicky nejvyspělejších evropských společností v oblasti medicínských a kosmetologických biotechnologií, je MONTEIL na nejlepší cestě stát se lídrem na domácím i mezinárodním trhu kosmetiky budoucnosti.

MONTEIL využívá zásadně bioaktivních, přírodních a vysoce aktivních ingrediencí bezkonkurenční kvality v optimálně vyvážených koncentracích. Rozmanitým synergickým účinkem vhodných ingrediencí a jejich působením ve všech vrstvách pokožky je dosaženo dokonalého účinku.

Personalizovaná, luxusní ošetření MONTEIL spolu s profesionálními produkty poskytují perfektní řešení každému typu a stavu pokožky. Produkty MONTEIL pro domácí péči pak dokonale doplňují účinek salónních ošetření a jejich použití je nadmíru snadné a příjemné.

Nechte se inspirovat MONTEIL!